Serdecznie witamy!

Od parunastu lat  zajmujemy się montażem wszelkiego typu reklam. Oklejamy witryny, samochody, montujemy wielkogabarytowe konstrukcje na dachach centrów handlowych, stawiamy litery blokowe, wkopujemy duże billboardy i małe tablice reklamowe. posiadamy uprawnienia wysokościowe oraz elektryczne niezbędne przy montażu reklam świetlnych.

Nie boimy się ciężkiej pracy, co więcej, lubimy ją! Pracujemy na wysokości, w trudnych warunkach, trudno dostępnych miejscach i przy minusowych temperaturach, często w nocy w systemie zmianowym, gdy charakter zlecenia tego wymaga, np. sklepy po godzinach otwarcia.

Oprócz montażu reklam specjalizujemy się w produkcji stalowych konstrukcji reklamowych. Spawamy małe ramki i duże konstrukcje.

Posiadamy własne zaplecze techniczne takie jak rusztowania, dzięki czemu często można zapobiec dodatkowym kosztom związanym z wynajmowaniem zwyżki, profesjonalne elektronarzędzia, flotę samochodów.

Jako, że dysponujemy własnymi środkami transportu, służącymi do przewozu nawet dużych konstrukcji oraz ekipami montażowymi, składającymi się z kilkudziesięciu wyszkolonych montażystów i aplikatorów folii, jesteśmy w stanie podołać nawet dużym kampaniom reklamowym.

Świadomi obecnej sytuacji na rynku reklamowym, często skutkującej brakami kadrowymi, na szczególną uwagę zasługuje nasza oferta skierowana do producentów reklam. W wielu przypadkach agencje reklamy czy drukarnie nie mają potrzeby stałego utrzymywania tak rozbudowanego zaplecza montażowego, które jest niezbędne czasowo przy realizacji większych projektów.

Oprócz dużych jednorazowych zleceń cenimy sobie stałą współpracę, gdzie stanowimy wsparcie na co dzień. Nasza siedziba znajduje się na Śląsku, co powoduje, że największą ilość prac wykonujemy na południu Polski, ale gdy trzeba wyruszamy do centrum, czy nawet na północ kraju.

Klient zagraniczny nie stanowi to dla nas problemu, posługujemy się językiem angielskim oraz niemieckim.

Zapraszamy do współpracy!